Filtruj

Praca Pracownik Terenow Zielonych - Twardogóra

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY TERENÓW ZIELONYCH

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W TWARDOGÓRZESPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W TWARDOGÓRZE
Twardogóra

Zakres obowiązków: Utrzymanie Czystości w Otoczeniach Budynków Obsługa i konserwacja sprzętu Pielęgnacja Zieleni Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - gimnazjalne wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wykształcenie - średnie zawodowe skrupulatność...

04.07.202404.07.2024

Zatrudnię pracownika gospodarczego - konserwatora -Ostrowina

GOŚCINIEC POD ZAJĄCEMGOŚCINIEC POD ZAJĄCEM
Oleśnica

OPIS ZADAŃ:- utrzymanie terenów zielonych- przycinanie drzew i krzewów- prace pielęgnacyjne - sprzątanie, grabienie- drobne prace naprawcze- koszenie trawników kosiarką elektryczną- lekka praca przy zwierzętach w sielskiej zagrodzie przy obiekcie- prace porządkowe na terenach przyległychOFERUJEMY:- ...

12.05.202412.05.2024