Filtruj

Praca Pracownik Utrzymania Czystosci - Cybinka

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik utrzymania czystości (sprzątacz/sprzątaczka)

POWIATOWY URZĄD PRACY W SŁUBICACHPOWIATOWY URZĄD PRACY W SŁUBICACH
Cybinka

utrzymywanie czystości wewnątrz budynku, utrzymywanie ładu i porządku przed i za budynkiem urzędu, itp...

02.04.202402.04.2024

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZ/SPRZĄTACZKA)

Cybinka

Zakres obowiązków: utrzymywanie czystości wewnątrz budynku, utrzymywanie ładu i porządku przed i za budynkiem urzędu, itp Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik usług sprzątających/Pracownik gospodarczy Rzepin

IZABELAIZABELA
Rzepin

OPIS HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta, lidera usług porządkowo-czystościowych poszukuje osób w charakterze Pracownik gospodarczy oraz pracownik usług sprzątających Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności Lokalizacja: Rzepin Dni i godziny pracy:...

23.01.202423.01.2024
od 27 zł