Filtruj

Praca Pracownik Utrzymania Czystosci - Świecie

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA-PRACOWNIK FIZYCZNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Świecie

Numer oferty: StPr/24/0393Obowiązki:Sprzątanie maszyn na sucho i na mokro. Sprzątanie i utrzymanie w czystości wyznaczonych chodników i drogi, taśmociągów obsługujących zrębkie, podajników, bio masy. Wywóz zbierającej się zrębki i trocinWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo ...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ZAKŁAD CZYSZCZENIA KOTŁÓW I USŁUG BUDOWLANYCH DIRECT DAMIAN JACZEWSKIZAKŁAD CZYSZCZENIA KOTŁÓW I USŁUG BUDOWLANYCH DIRECT DAMIAN JACZEWSKI
Świecie

Zakres obowiązków: Sprzątanie maszyn na sucho i na mokro. Sprzątanie i utrzymanie w czystości wyznaczonych chodników i drogi, taśmociągów obsługujących zrębkie, podajników, bio masy. Wywóz zbierającej się zrębki i trocin Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo ja...