Filtruj

Praca Pracownik Utrzymania Czystosci - Żary

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątanie siłowni Well Fitness w Żarach, Serbska 4a

KLÜH FACILITY SERVICES SP. Z O.O.KLÜH FACILITY SERVICES SP. Z O.O.
Żary

Klüh Facility Services jest częścią międzynarodowej Grupy Klüh , globalnego dostawcy usług kompleksowego Facility Managementu, w tym utrzymania czystości. Blisko 1000 pracowników polskiego oddziału Klüh codziennie dba o komfort życia naszych klientów i ich gości. Dzięki temu, że jesteśmy tak róż...

15.05.202415.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA NA PODJEŹDZIE

USŁUGI I POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY REGINA KONOWAŁUSŁUGI I POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY REGINA KONOWAŁ
Lubsko

Zakres obowiązków: obsługa, tankowanie paliwa, utrzymanie czystości na stacji paliw, pielęgnacja trawników Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

16.05.202416.05.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lubsko

Numer oferty: StPr/24/0400Obowiązki:obsługa, tankowanie paliwa, utrzymanie czystości na stacji paliw, pielęgnacja trawnikówWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: Przemysłowa 125, 68-300 Lubsko, powiat: żarski, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o...