Filtruj

Praca Pracownik Wykladania Towaru

1-3 z 3 ofert pracy

Kasjer/sprzedawca

nowa oferta
SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNO-HANDLOWA PILSKOSPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNO-HANDLOWA PILSKO
Jeleśnia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa Pilsko zatrudni pracowników na stanowisko sprzedawcy do sklepu w Koszarawie. Do podstawowych obowiązków należy: obsługa klientów, wykładanie towarów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję obsługa kasy fiskalnej, utrzymywanie porządku na miejscu p...

29.04.202429.04.2024

Pracownik hipermarketu na dział samoobsługowy PGC

nowa oferta
SCHIEVER POLSKASCHIEVER POLSKA
Szczecin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykładanie towaru na półki, dbanie o porządek na dziale, umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych, obsługa klienta. WYMAGANIA: zaangażowania i chęci do pracy, komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności pracy w zespole. OFERUJEMY: umowę o pracę na 0,75 etat...

Pracownik hipermarketu - Dział Przemysłowy

nowa oferta
Białystok

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykładanie towaru na półki, codzienne dbanie o ekspozycję produktów, dbanie o porządek na dziale, umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych. WYMAGANIA: zaangażowania w pracę, komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności pracy w zespole. OFERUJEMY: umowę o pra...