Filtruj

Praca Pracownik Zakladu Pogrzebowego - Pruszcz Gdański

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK ZAKŁADU POGRZEBOWEGO

BARBARA MAŃKO FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WRZOSBARBARA MAŃKO FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WRZOS
Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków: Załatwianie formalności pogrzebowych oraz obsługa pogrzebów. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 8-16 (według grafiku ustalonego z pracodawcą). Wymagania: wykształcenie - podstawowe zaangażowanie, dyspozycyjność, wysoki poziom kultury osobistej. Mile widziane doświadcze...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków_Tczew

ZUSZUS
Tczew

Stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków_Tczew 3346578 Obowiązki Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy Zapewnia opracowanie decyzji dotyczących przyznania świadczeń pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa z ubezpieczenia chorobowego i świadczeń z tytułu choroby z ubezpieczenia wypad...

06.06.202406.06.2024