Filtruj

Praca Pracownik Zaladunku Rozladunku - Lidzbark

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK MAGAZYNOWY- PRACOWNIK OBSŁUGI FIRMY

Lidzbark

Zakres obowiązków: Obsługa ruchu pomiędzy poszczególnymi działami, załadunek, rozładunek towaru, wszelkiego rodzaju prace konserwacyjno-remontowo-naprawcze, wykonywanie prac wokół terenu Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym nap...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Robotnik magazynowy- Pracownik obsługi firmy

POWIATOWY URZĄD PRACY W DZIAŁDOWIEPOWIATOWY URZĄD PRACY W DZIAŁDOWIE
Lidzbark

Obsługa ruchu pomiędzy poszczególnymi działami, załadunek, rozładunek towaru, wszelkiego rodzaju prace konserwacyjno-remontowo-naprawcze, wykonywanie prac wokół terenu...

Operatora wózka widłowego Okolice Lipska

WACKLER PERSONAL-SERVICE GMBHWACKLER PERSONAL-SERVICE GMBH
Brodnica

Dla naszego Klienta w okolicy Lipska, poszukujemy pracownika na stanowisko Operatora Wózka Widłowegowyslij CV na adres: Aplikuj lub skontaktuj się ze mną telefonicznie :+49 151 195 445 80 Operatora wózka widłowego Okolice Lipska 2024/04 Obowiązki -Wykonywanie wszelkich prac magazynowych i transporto...

13.06.202413.06.2024