Filtruj

Praca Pracownik Zieleni - Nysa

1-3 z 3 ofert pracy

Doradczyni / Doradca Klienta Detalicznego (oddział Kasowy)

BNP PARIBAS BANK POLSKA S. A.BNP PARIBAS BANK POLSKA S. A.
Nysa

Doradczyni / Doradca Klienta Detalicznego (oddział Kasowy) Miejsce pracy: Nysa Twój zakres obowiązków Kompleksowa, bezpośrednia współpraca z Klientami Banku; Budowanie długotrwałych relacji oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów; Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie ...

13.06.202413.06.2024

Pracownik zieleni - kosiarz - kierowca - Nysa

ABC-SERVICEABC-SERVICE
Nysa

ABC-Service zatrudni Kosiarza do pracy na terenie Nysy. Umowa zlecenie. Praca 8 godzin dziennie, (poniedziałek-piętek). Stawka - 28,00 zł brutto/h Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny - 60*******69...

28.05.202428.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK DROGOWY, KONSERWATOR

USŁUGI LEŚNE JACEK BRONOWICKIUSŁUGI LEŚNE JACEK BRONOWICKI
Niemodlin

Zakres obowiązków: pielęgnacja zieleni przy drogach, koszenie traw. Miejsce wykonywania pracy: teren woj. opolskiego. Możliwy dowóz do pracy do pracy z Grodkowa, Chróściny, Niemodlina i Graczy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziana umiejętność koszenia kosą spalino...

30.04.202430.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0493 s