Filtruj

Praca Prasa - Stronie Śląskie

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Sklepu z prasą - Stronie Śląskie

nowa oferta
ŚWIAT PRASY S. A.ŚWIAT PRASY S. A.
Stronie Śląskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprzedaż detaliczna i obsługa klienta Zaangażowanie w powierzone obowiązki. Dbałość o standardy - Warunek konieczny posiadanie uprawnień do obsługi kolektury lotto - Warunek mile widziany praca z prasą WYMAGANIA: Doświadczenie w sprzedaży detalicznej i obsłudze klienta - mile widz...

15.06.202415.06.2024

nowa oferta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprzedaż detaliczna i obsługa klienta Zaangażowanie w powierzone obowiązki. Dbałość o standardy - Warunek konieczny posiadanie uprawnień do obsługi kolektury lotto - Warunek mile widziany praca z prasą WYMAGANIA: Doświadczenie w sprzedaży detalicznej i obsłudze klienta - mile wi...

14.06.202414.06.2024

Kolporter/Kierowca

MICHAŁMICHAŁ
Kłodzko

OPIS JEŻELI LUBISZ kontakt z klientem prowadzenie samochodu kat. B pracę przy komputerze a dodatkowo jesteś osobą skrupulatną, to jesteś osobą, której szukamy w naszym zespole! WYRÓŻNIA CIĘ umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji oraz nawiązywania dobrych relacji...

13.05.202413.05.2024
od 4500 zł