Filtruj

Praca Prasowaczka - Puchały

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-3 z 3 ofert pracy

Prasowaczka/Prasowacz w Pralni

TRUE BEAUTY SP. Z O.O.TRUE BEAUTY SP. Z O.O.
Puchały

OPIS Poszukujemy Prasowaczki/Prasowacza w Pralni. Jeden z naszych obiektów, który mieści się w C.H Janki poszukuje Prasowaczki/Prasowacza. Jesteśmy firmą z 23 letnim doświadczeniem, która z sukcesami działa na rynku. Twoje zadania: · Obsługa klientów pralni · Prasowanie, obsługa maszyn · Kont...

27.05.202427.05.2024
od 6500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRASOWACZKA RĘCZNA - STAŻ FP

Warszawa

Zakres obowiązków: wg programu stażu Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność pracy w zespole...

17.06.202417.06.2024

Salon Sukien Ślubnych - OSOBA DO PRASOWANIA SUKIEN - Prasowaczka

CARMENCARMEN
Warszawa

OSOBA DO PRASOWANIA SUKIEN Wymagania: - umiejętność prasowania - cierpliwość - dokładność - mile widziane zdolności manualne Zapewniamy: - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - miłą atmosferę - atrakcyjne wynagrodzenie miejsce pracy : WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE Kandydatki zainteresow...

21.05.202421.05.2024