Filtruj

Praca Prasowaczka - Sochaczew

1-3 z 3 ofert pracy

Przyjmę do pracy

ZAKŁAD ODZIEŻOWY ALJEKAZAKŁAD ODZIEŻOWY ALJEKA
Sochaczew

Zakład Odzieżowy Aljeka przy ul. Gwardyjskiej 12B w Sochaczewie, zatrudni na stanowiska: szwaczki, owerloczki, prasowaczka Umowa o pracę. Możliwość zakwaterowania dla przyjezdnych....

18.03.202418.03.2024

PRASOWACZKA

Kozery

Zakres obowiązków: Podprasówka - przygotowywanie przez uprasowanie szwów pomocniczych, zaszewek, mocowań przed prasowaniem całej sztuki t.j. bluzek, spódnic, spodni lub sukienek. Prasowanie na gotowo - uprasowanie pozostałych elementów lub całości. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podst...

18.04.202418.04.2024

Prasowaczka

POWIATOWY URZĄD PRACY W GRODZISKU MAZOWIECKIMPOWIATOWY URZĄD PRACY W GRODZISKU MAZOWIECKIM
Kozery

Podprasówka - przygotowywanie przez uprasowanie szwów pomocniczych, zaszewek, mocowań przed prasowaniem całej sztuki t.j. bluzek, spódnic, spodni lub sukienek. Prasowanie na gotowo - uprasowanie pozostałych elementów lub całości....

16.04.202416.04.2024