Filtruj

Praca Prawo Cywilne - Sławno

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT SĘDZIEGO

SĄD REJONOWY W SŁAWNIESĄD REJONOWY W SŁAWNIE
Sławno

Zakres obowiązków: ogłoszenie o konkursie wraz z wymaganiami wzgledem kandydata dostępne na stronie internetowej Sądu w zakładce oferty pracy Wymagania: wykształcenie - prawnicze wyższe (w tym licencjat) obywatel RP i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich, jest nieskazitelnego charakteru...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

inspektor

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Słupsk

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Gdańsku Pomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: inspektor do spraw fitosanitarnych w Oddziale w Słupsku 80-874 Gdańsk Ul. Na Stoku 48 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku prac...

22.05.202422.05.2024

Młodszy Agent Wynajmu Słupsk - Wypożyczalnia Samochodów 99RENT

ADRIANADRIAN
Słupsk

Grupa 99rent to sprawdzona wypożyczalnia samochodów oferująca wynajem samochodówm.in. osobowych i dostawczych (99rent), ciężarowych (99truck), kamperów (99camp) oraz sprawdzony sprzedawca aut używanych (99select) i oficjalny dealer aut marki RAM oraz DODGE. (HemiCars) Działamy na rynku od 2008 roku...

13.05.202413.05.2024
od 4300 zł