Filtruj

Praca Prawo Farmaceutyczne - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier - Nowiny - Eurocash Serwis

GRUPA EUROCASH - EUROCASH SERWISGRUPA EUROCASH - EUROCASH SERWIS
Kielce

Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) - lider dystrybucji papierosów i pozostałych wyrobów tytoniowych oraz wiodący dystrybutor produktów strefy przykasowej, takich jak słodycze, produkty farmaceutyczne, napoje i drobnej chemii. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera Mi...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik hurtowni farmaceutycznej - Kielce

BONOPHARM SP Z.O.OBONOPHARM SP Z.O.O
Kielce

Twój zakres obowiązków: • tworzenie Systemu Jakości hurtowni w tym procedur, opartych o analizę ryzyka; • przygotowanie dokumentacji do złożenia wniosku o Zezwolenie na prowadzenie obrotu hurtowego produktami leczniczymi; • uczestnictwo i nadzór nad procesami walidacji i kwalifikacji, w tym m.in. kw...

20.03.202420.03.2024

Kierowca Kat. B Chłodnia 8 ep Transport Międzynarodowy

KRAMATKRAMAT
Kielce

OPIS Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozu ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku opartą na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym leków i środków farmaceutycznych. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierowc...

19.09.202319.09.2023