Filtruj

Praca Prawo Jazdy Kat B - Mordy

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA - DOSTAWCA

SŁAWOMIR GOŚ P.P.H. GADŻET BISSŁAWOMIR GOŚ P.P.H. GADŻET BIS
Mordy

Zakres obowiązków: Dostawa pieczywa do sklepów w Siedlcach, odbiór towaru z hurtowni. Praca od godz. 5.00. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B gotowość do pracy od godz. 05.00...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dyrektor Handlu w branży mięsnej

MARZENA BORKOWSKAMARZENA BORKOWSKA
Mościbrody

Zakład Mięsny “Mościbrody” Spółka z o.o. to prężnie rozwijająca się firma na Mazowszu zajmującą się produkcją mięsa i wędlin. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dyrektor Handlowy Miejsce Pracy Mościbrody k/Siedlec Twój zakres obowiązków o...

27.05.202427.05.2024
od 14000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

PSYCHOLOG

DOM NA ZIELONYM WZGÓRZUDOM NA ZIELONYM WZGÓRZU
Kisielany-Żmichy

Zakres obowiązków: Prowadzenie badań psychologicznych, pomoc w rozwiązywaniu problemów, opracowanie diagnozy, wykrywanie przyczyni źródeł niepowodzeń, sprawowanie indywidualnej opieki psychologicznej, prowadzenie zajęć specjalistycznych. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnie...

14.05.202414.05.2024