Filtruj

Praca Premium - Koźmin Wielkopolski

151-153 z 153 ofert pracy

Konsultantka / Konsultant OZE- 6-10 tys netto

PATRYKPATRYK
Krotoszyn

Witam, Chcesz zmienić coś w swoimi życiu i zarabiać zgodnie ze swoim zaangażowaniem? Szukam osób do pracy na stanowisku doradca Energetyczny.. Praca w sprzedaży odnawialnych źródeł energii. Największa firma w Polsce, stabilne źródło zatrudnienia. Nie potrzebujesz doświadczenia, wszystkiego Cię nauc...

14.12.202314.12.2023
od 8000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Spedytor Międzynarodowy

Z.Z.
Krotoszyn

Firma zajmująca się przewozem towarów po terenie Unii Europejskiej zatrudni osobę ze znajomością języka angielskiego i/lub języka niemieckiego do pracy w biurze jako spedytor międzynarodowy. Co oferujemy? - Umowę o pracę; - Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie; - Premie okolicznościowe; - Ub...

28.11.202328.11.2023
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Maszyn i Urządzeń - Zakład Górniczy Gorzupia gm. Żagań

KRUSZYWA SKSM S. A.KRUSZYWA SKSM S. A.
Gorzupia

Zadania: - obsługa maszyn i urządzeń do sortowania, kruszenia, wydobywania i transportu kruszywa; - drobne prace remontowo-konserwatorskie przy obsługiwanych maszynach i urządzeniach; Nasze wymagania na tych stanowiskach: - zainteresowanie i zdolności techniczne, elektryczne i/lub mechaniczne; ...

21.08.202321.08.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0619 s