Filtruj

Praca Primo - Dzierżoniów

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT.C +E

nowa oferta
PRIM SYSTEM SP. Z O.O.PRIM SYSTEM SP. Z O.O.
Dzierżoniów

Zakres obowiązków: - nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, - zabezpieczenie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem - przygotowanie pojazdu do transportu, - obsługa codzienna i konserwacja. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E staż pracy o...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWNIK BUDOWY

Dzierżoniów

Zakres obowiązków: Nadzorowanie nad pracami budowlanymi, zabezpieczenie terenu budowy. Prowadzenie dokumentacji budowy. Zakończenie prac budowlanych zgodnie z prawem budowlanym. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2 Wykształcenie minimum średnie - budownictwo dro...

05.06.202405.06.2024