Filtruj

Praca Print - Wykroty

1-3 z 3 ofert pracy

Operator wózków jezdniowych

MONIKAMONIKA
Wykroty

Drukarnia w Wykrotach, jedna z największych i najnowocześniejszych drukarni w Europie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator wózków jezdniowych Wymagania: _dobra organizacja pracy _mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej _uprawnienia na wózki jezdniowe UDT Oferujemy: ...

30.08.202330.08.2023
od 5300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

DRUKARZ

FAVORITE GIFTS PRINT EUROPE SP. Z O.O.FAVORITE GIFTS PRINT EUROPE SP. Z O.O.
Bolesławiec

Zakres obowiązków: Wykonywanie nadruku na artykułach i gadżetach reklamowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Wykształcenie zasadnicze zawodowe, minimum 1 rok doświadczenia w pracy na różnych formach nadruku (sitodruk, tampodruk, cyfrodruk, itd.)...

11.06.202411.06.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI

Bolesławiec

Zakres obowiązków: Przygotowanie produktów do nadruku i pakowanie ich po nadruku. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 Wykształcenie zasadnicze zawodowe, minimum 0,5 roku stażu pracy, doświadczenie w pracy przy pakowaniu....