Filtruj

Praca Produkcja Slodyczy

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK OPERATORA MASZYNY DO PRODUKCJI ŻELEK

nowa oferta
SO-POT ORGANICS SP. Z O.O.SO-POT ORGANICS SP. Z O.O.
Gdynia

Zakres obowiązków: Obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi wytwarzającymi różnego rodzaju żelki. Monitorowanie procesu produkcyjnego, dbanie o jakość wyrobów oraz reagowanie na ewentualne problemy techniczne. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Wymagania: wykształcenie - średnie...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Gdynia

Numer oferty: StPr/24/5273Obowiązki:Obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi wytwarzającymi różnego rodzaju żelki. Monitorowanie procesu produkcyjnego, dbanie o jakość wyrobów oraz reagowanie na ewentualne problemy techniczne. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.Wymagania:Wymagania...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PRACOWNIK PRODUKCJI SŁODYCZY

IMPACTJOBIMPACTJOB

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW:• Rozpakowywanie wyprodukowanego towaru z maszyn (słodycze)• Pakowanie wyprodukowanych słodkości• Kontrole wizualne i prosta dokumentacja WYMAGANIA:• Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej• Podstawowa znajomość języka niemieckiego • Prawo jazdy kat. B or...

08.06.202408.06.2024