Filtruj

Praca Produkcja Tworzyw Sztucznych - Mielec

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z GUMY I TWORZYW SZTUCZNYCH

SIEROSŁAWSKI GROUP JAN SIEROSŁAWSKISIEROSŁAWSKI GROUP JAN SIEROSŁAWSKI
Mielec

Zakres obowiązków: - Uruchamianie i wprowadzanie parametrów procesu wtryskowego tworzyw sztucznych, - Uruchamianie produkcji, stabilizacja i optymalizacja procesu wtrysku, - Koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu - Obsługa wtryskarek, - Ustawianie parametrów maszyny, - Montaż, demontaż,...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator urządzeń montażowych (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Mielec

Obowiązki: praca na produkcji przy realizacji zamówień, obsługa maszyn, sortowanie elementów z tworzyw sztucznych, przestrzeganie zaleceń, procedur działania, wykonywanie prac manualnych, kontrola wizualna wytworzonych elementów. Wymagania: dokładność i przykładanie uwagi do szczegółów, bardzo dobra...

Operator wtryskarki

COBI FACTORY S. A.COBI FACTORY S. A.
Mielec

Firma produkująca klocki konstrukcyjne zatrudni pracowników na stanowisko: Operator wtryskarkiZadania:-ustawianie parametrów wtrysku tworzyw sztucznych i/lub gumy,-nadzorowanie bieżącej produkcji,-usuwanie niezgodności i wad wyprasek,-współpraca z działem jakości.Wymagania:-mile widziane doświadczen...