Filtruj

Praca Produkcja - Piotrków Kujawski

1-2 z 2 ofert pracy

Operator maszyn/ urządzeń – Niemcy- wym. język niemiecki!

nowa oferta
KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Piotrków Kujawski

Operator maszyn oraz urządzeń od zaraz! WYMAGANA dobra znajomość języka niemieckiego!Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt nad MenemWymagania:wykształcenie techniczne np.(piekarz, rzeźnik, cukiernik)doświadczenie zawodowe na w/w stanowiskudobra znajomość j. niemieckiego (w piśmie i mowie)gotowość do prac...

27.05.202427.05.2024

Mistrz zmiany

nowa oferta
BERRY SUPERFOSBERRY SUPERFOS
Kruszwica

Zadania: Organizacja pracy podległego zespołu Brygadzistów oraz Pracowników Produkcji (20 osób ma zmianie); Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego zgodnie z przyjętym harmonogramem; Dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy; Monitorowanie realizacji zadań pro...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0449 s