Filtruj

Praca Produkcyjna - Pruszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Praca na wakacje- na produkcji kartonów

GRUPA PROGRESGRUPA PROGRES
Pruszcz Gdański

OPIS PRACOWNIK PRODUKCJI Miejsce pracy: Pruszcz Gdański Nr Ref.: PPK-05/2024 Jesteś studentem/uczniem i szukasz pracy na wakacje? Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3 zmianowym? Ta oferta jest dla Ciebie! Pracuj z Grupą Progres! Kim jesteśmy? Grupa kapitałowa Progres — jesteśmy ogólnop...

07.08.202307.08.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pomoc kuchenna pon-pt w godzinach 7-15

REKRUTACJADOGASTROREKRUTACJADOGASTRO
Bydgoszcz

Proszę o przesyłanie CV osób zdecydowanych na pracę fizyczną w kuchni, które chcą i mogą podjąć pracę od zaraz. Poszukujemy osoby do pracy na kuchni produkcyjnej. Firma 18 lat na rynku. Wymagania: -obycie w pracy na kuchni- podstawowa wiedza o pracy w gastronomi -sumienność, punktualność -umiej...

10.06.202410.06.2024

Pracownik produkcji

Bydgoszcz

Zadania: Proste prace produkcyjne Ręczny montaż elementów Dbałość o porządek w miejscu pracy i przestrzeganie przepisów BHP Wymagania: Precyzyjność Motywacja do pracy Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym Oferta: Praca w trybie siedzącym Możliwość rozpoczęcia pracy niemal od zaraz Stabiln...

22.11.202322.11.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0526 s