Filtruj

Praca Profi S A - Zabrze

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik brukarz, monter tarasów, kostka brukowa - posesje prywatne

PROFI-BUD CENTRUM KOSTKI BRUKOWEJ I OGRODZEŃPROFI-BUD CENTRUM KOSTKI BRUKOWEJ I OGRODZEŃ
Zabrze

Zatrudnimy pracownika na stanowisko brukarza mającego doświadczenie w zawodzie, w szczególności w pracach na posesjach prywatnych. Praca w tygodniu pn. - pt. 7-17 Wypłaty tygodniowe praca na terenie Zabrza i okolicznych miast Mile widziane prawo jazdy kat. B....

16.04.202416.04.2024
od 10000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

GRAŻYNA RUPIK PROFIGRAŻYNA RUPIK PROFI
Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków: Sprzedaż asortymentu hurtowni alkoholi, kontakt z klientem w terenie (raz w tygodniu), pozyskiwanie nowych klientów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B znajomość obsługi programu PC-Market, dyspozycyjność, mile widziane doświa...

07.05.202407.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0169 s