Filtruj

Praca Programista C - Hałuszowa

1-3 z 3 ofert pracy

PROGRAMISTA CNC ZA GRANICA MAZAK-Dunska umowa o prace/DG

ATN SERVICE APSATN SERVICE APS
Hałuszowa

ATN Service ApS jest wiodącą agencją pracy zlokalizowaną w Brande w Danii. Prowadzimy rekrutację dla wielu duńskich firm działających w sektorze stalowym. Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonych pracowników do dłuższej lub stałej współpracy na terenie Danii. Jesteś doświadc...

05.05.202405.05.2024

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW TEORETYCZNYCH ZAWODOWYCH I PRAKTYCZNYCH

nowa oferta
Nowy Targ

Zakres obowiązków: Nauczanie przedmiotów zawodowych teoretycznych i praktycznych w zawodzie technik informatyk oraz w zawodzie technik programista, a także inne prace wynikające z przydziału czynności i charakterystyki pracy nauczyciela. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencj...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

programista/informatyk

PRACAPRACA
Stary Sącz

SZUKAMY PROGRAMISTY - Pochwal się swoimi umiejętnościami z zakresu programowania , napisz do Nas w jakich programach piszesz. Mile widziana znajomość JavaScript, C++, SQL, PHP, HTMLCSS , Pascal , Delphi/pascal , SZUKAMY INFORMATYKA - Wsparcie IT , mile widziani informatycy z umiejętnościami z zak...

06.02.202406.02.2024