Filtruj

Praca Programista C - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWNIK PROJEKTU (ENG: MANAGER - PROJECTS)

nowa oferta
Kraków

Zakres obowiązków: Opracowywanie zintegrowanych planów i harmonogramów w celu śledzenia postępów i zależności z innymi funkcjami i podmiotami zewnętrznymi. Kierowanie realizacją rezultatów w wielu zespołach i funkcjach. Koordynowanie pracy zespołów rozproszonych geograficznie. Proaktywna identyfikac...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DevOps Engineer

nowa oferta
READY4SREADY4S
Kraków

Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (https://www.ready4s.com/our-work) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA, UK i Europy Zachodniej).Znajdujemy się na liście Top10 firm technologicznych serwisu Clutch.co. Jak się ta...

PROGRAMISTA MENDIX

SIRI ADVISORY INTERNATIONAL POLAND PROSTA S. A.SIRI ADVISORY INTERNATIONAL POLAND PROSTA S. A.
Tomaszowice

Zakres obowiązków: Projektowanie i wdrażanie aplikacji na platformie Mendix. Wsparcie techniczne Agile dla dostawców i partnerów. Projektowanie nowych aplikacji. Wdrażanie, modyfikowanie, instalowanie oraz konfigurowanie aplikacji. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - an...

21.05.202421.05.2024