Filtruj

Praca Programista Maszyn Cnc - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR TOKARKI CNC

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Mielec

Numer oferty: StPr/24/1055Obowiązki:Ustawianie maszyn oraz obróbka detaliWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Metrologia, znajomość technik pomiarowych oraz znajomość rysunku technicznego Operator obrabiarek CNC Operator - programista CNC Wykształcenie:średnie zawodoweMiejsce pr...

15.06.202415.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZEL-TECH SP. Z O.O.SZEL-TECH SP. Z O.O.
Mielec

Zakres obowiązków: Ustawianie maszyn oraz obróbka detali Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - Metrologia, znajomość technik pomiarowych oraz znajomość rysunku technicznego umiejętność - Operator obrabiarek CNC umiejętność - Operator - programista CNC staż pracy ogółem - lata: 5...

04.06.202404.06.2024

Programista - Operator maszyn CNC (Mazatrol) - Szwecja

nowa oferta
BALTIX.SE SP. Z O.O.BALTIX.SE SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa oraz programowanie z poziomu pulpitu obrabiarek Mazak Integrex praca na podstawie rysunku i dokumentacji technicznej kontrola jakości wykonanych detali dbanie o stanowisko pracy WYMAGANIA: min. 3 lata doświadczenia na stanowisku operatora-programisty maszyn CNC (Mazak) umi...

23.06.202423.06.2024