Filtruj

Praca Project Manager - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Procurement Project Manager

HAYSHAYS
Łódź

Procurement Project ManagerŁódźNR REF.: 1185510Procurement Project ManagerFor our Client, an internationally renowned packaging brand, we are currently looking for a Procurement Project Manager. The location of the facility is in Łódź, Poland, but the organization is also open to candidates from the...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Electrical project manager

LEASINGTEAMLEASINGTEAM
Łódź

Zakres obowiązków: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Oczekiwania: System premiowania oddający zaangażowanie i osiągane wyniki, Oferta:...

25.04.202425.04.2024

Project Manager Book&Cook

PAYA EVENTS, BOOK&COOK STUDIO KULINARNEPAYA EVENTS, BOOK&COOK STUDIO KULINARNE
Łódź

We are family!Jesteśmy kreatywnym, dynamicznie rozwijającym się zespołem. Tworzymy nieszablonowe eventy kulinarne, kochamy dobre jedzenie, uwielbiamy ze sobą pracować i spędzać czas wolny. Do naszej bookowej rodziny poszukujemy project managera, który wniesie do zespołu mnóstwo entuzjazmu i świetnyc...

17.04.202417.04.2024