Filtruj

Praca Projektant Konstruktor - Turów

1-2 z 2 ofert pracy

konstruktor - projektant opakowań

MAGDALENA ŁUKOWSKAMAGDALENA ŁUKOWSKA
Tur

Firma Dekorglass Działdowo S.A. posiada ugruntowaną pozycję i ponad 20-letnie doświadczenie. Z sukcesami działa na rynkach międzynarodowych i jest liderem światowym w sektorze zdobienia opakowań szklanych. Produkty firmy tworzone są z pasją i dbałością o najwyższą jakość, a także z wykorzystaniem na...

15.02.202415.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KONSTRUKTOR-PROJEKTANT 3D

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE TAKO TRYLSKI GRZEGORZPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE TAKO TRYLSKI GRZEGORZ
Częstochowa

Zakres obowiązków: Projektowanie wszelkiego rodzaju materiałów związanych z produkcją wózków dziecięcych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2 minimum 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z projektowaniem 3D; znajomość programów: SOLIDWORKS, RHNO, PRO EN...

19.03.202419.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0197 s