Filtruj

Praca Projektant Konstruktor - Witaszyczki

1-3 z 3 ofert pracy

Konstruktor/Projektant

AGNIESZKAAGNIESZKA
Witaszyczki

Obowiązki: Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej. Nadzór nad procesami technologicznymi oraz optymalizacja procesów produkcyjnych. Współpraca z działem produkcji oraz innymi działami firmy. Projektowanie konstrukcji i elementów w programach CAD. Analiza i rozwiązywanie bieżącyc...

02.08.202402.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

konstruktor/technolog

nowa oferta
PW BARTESKO BARTŁOMIEJ SKOWROŃSKIPW BARTESKO BARTŁOMIEJ SKOWROŃSKI
Jarocin

Firma produkcyjna poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko: KONSTRUKTOR / PROJEKTANT KONSTRUKCJI POJAZDÓW.Zakres obowiązków:- kompleksowe opracowywanie projektów konstrukcji pojazdów elektrycznych,- projektowanie pojazdów w programie CAD,- tworzenie innowacyjnych koncepcji wzorniczych pojazdów...

09.09.202409.09.2024

Inżynier konstruktor

JOANNAJOANNA
Koźmin Wielkopolski

Firma A2HM Sp. z o.o. zajmująca się produkcją wiat przystankowych, rowerowych, śmietnikowych oraz małej architektury miejskiej poszukuje osoby na stanowisko: KONSTRUKTOR, PROJEKTANT CAD Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wykonanie rysunków technicznych (2D/3D) z u...

05.01.202405.01.2024
od 4300 zł