Filtruj

Praca Projektant Systemow Automatyki - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Projektant instalacji elektrycznych / Electrical designer

ROCKFINROCKFIN
Gdańsk

Opis stanowiska: Projektowanie systemów zasilania elektrycznego NN. Opracowywanie schematów jednokreskowych, schematów ideowych, wykonywanie niezbędnych obliczeń i opisów technicznych. Przygotowanie aranżacji projektowanej instalacji we współpracy z konstruktorem mechanikiem. Projektowanie instalacj...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Automatyk / Elektronik

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE “POŻ-PLISZKA” SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE “POŻ-PLISZKA” SP. Z O.O.
Gdańsk

Serwisowanie i konfigurowanie systemów BMS, naprawa usterek układów automatyki, współpraca z projektantami instalacji oraz działem technicznym. Praca od poniedziałku do piątku, zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą....

15.04.202415.04.2024

AUTOMATYK / ELEKTRONIK

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE POŻ-PLISZKA SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE POŻ-PLISZKA SP. Z O.O.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Serwisowanie i konfigurowanie systemów BMS, naprawa usterek układów automatyki, współpraca z projektantami instalacji oraz działem technicznym. Praca od poniedziałku do piątku, zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą. Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie ogólnokształc...