Filtruj

Praca Projektowania Systemow - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

Inżynier ds. zdatności lotu

nowa oferta
WSK PZL-ŚWIDNIK S. A.WSK PZL-ŚWIDNIK S. A.
Chełm

Zadania:  Uczestniczenie w opracowywaniu analiz niezawodnościowych zgodnie z wymaganiami przepisów lotniczych,  Przygotowywanie oceny zagrożeń funkcjonalnych i analiz bezpieczeństwa systemów metodą FMEA,  Opracowywanie klasyfikacji zdarzeń lotniczych i udział w procedowaniu działań związanych ze ...

18.09.202418.09.2024

Pracownik - MAGAZYNIER

DZIEDZIK POSM SOLUTIONSDZIEDZIK POSM SOLUTIONS
Chełm

OGŁOSZENIE O PRACĘ NA STANOWISKO MAGAZYNIER W DZIEDZIK POSM SOLUTIONS Dołącz do zespołu DZIEDZIK POSM SOLUTIONS – czołowej polskiej firmy zajmującej się projektowaniem i produkowaniem materiałów points of sale. Od blisko 18 lat realizujemy dla prywatnych przedsiębiorców i klientów korporacyjnych ...

10.09.202410.09.2024
od 5090 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

STOLARZ - Operator CNC

Chełm

OGŁOSZENIE O PRACĘ NA STANOWISKO STOLARZ – Operator CNC W DZIEDZIK POSM SOLUTIONS Dołącz do zespołu DZIEDZIK POSM SOLUTIONS– czołowej polskiej firmy zajmującej się projektowaniem i produkowaniem materiałów points of sale. Od blisko 18 lat realizujemy dla prywatnych przedsiębiorców i klientów korp...

od 5380 zł