Filtruj

Praca Projektowania Systemow - Lubelskie Opole

1-3 z 3 ofert pracy

SPAWACZ Konstrukcji Stalowych

SAMETSAMET
Opole Lubelskie

O nas Samet Sp. z o. o. od ponad 25 lat projektuje i produkuje różnego rodzaju kontenery, pojemniki i konstrukcje metalowe. W naszej ofercie są między innymi kontenery stalowe otwarte, z dachem, specjalne, do pras, do segregacji odpadów, platformy, pojemniki samowysypujące do wózków widłowych, szu...

02.07.202402.07.2024
od 40 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier ds. zdatności lotu

nowa oferta
WSK PZL-ŚWIDNIK S. A.WSK PZL-ŚWIDNIK S. A.
Świdnik

Zadania:  Uczestniczenie w opracowywaniu analiz niezawodnościowych zgodnie z wymaganiami przepisów lotniczych,  Przygotowywanie oceny zagrożeń funkcjonalnych i analiz bezpieczeństwa systemów metodą FMEA,  Opracowywanie klasyfikacji zdarzeń lotniczych i udział w procedowaniu działań związanych ze ...

16.09.202416.09.2024

Przyjmę do pracy na stanowisko Projektant szaf automatyki

GRZEGORZGRZEGORZ
Świdnik

OPIS WYMAGANIA: • wykształcenie średnie techniczne, bądź wyższe techniczne,\u2028 • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku\u2028 • umiejętność korzystania z dokumentacji elektrycznej i z rysunku technicznego,\u2028 • znajomość programów – ACAD, Excel, Word,\u2028 • uprawnienia SEP ...

28.08.202428.08.2024