Filtruj

Praca Projektowanie Mody - Łódź

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalist(k)a ds Sprzedaży- 0,75 lub cały etat/ Łódź- Gal. Łódzka

nowa oferta
TOUS POLSKA SP. Z O.O.TOUS POLSKA SP. Z O.O.
Łódź

We Craft a World of Joy! W TOUS , nie postrzegamy siebie jako zwykłych twórców biżuterii i dodatków – jesteśmy kreatorami niezapomnianych doświadczeń, które budzą radość, ekscytację i pasję do sprawiania, że inni czują się wyjątkowi. Nasze sklepy wykraczają poza tradycyjne pojęcie zakupów; to dyna...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Grafik/Graficzka komputerowa

nowa oferta
ANNAANNA
Łódź

Twoje obowiązki: Tworzenie grafik na tekstylia przy użyciu różnych technik, takich jak grafiki komputerowe, grafika wektorowa oraz rysunki ręczne. Ocena jakości i estetyki zaprojektowanych grafik. Opracowywanie grafik przeznaczonych na media społecznościowe. Nasze wymagania: Doświadczenie w pro...

12.06.202412.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0269 s