Filtruj

Praca Projekty Graficzne - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w e-commerce, obsługa sklepu internetowego

nowa oferta
FURNIPOL SP. Z O.O.FURNIPOL SP. Z O.O.
Częstochowa

Praca od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy: Wrzosowa, ul Polna 99 Witaj! Jesteśmy Furnipol - ekipą z ponad dekadą doświadczenia w internetowej sprzedaży mebli, działającą zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Obecnie szukamy nowej osoby, która dołączy do naszego zespołu do obsł...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Grafik - na pełny etat w VITABRI - producent namiotów reklamowych

SPIDER TENT SP. Z O.O.SPIDER TENT SP. Z O.O.
Częstochowa

O nas Spider Tent Sp. z o.o. Grupa VITABRI S.A. (www.vitabri.pl) VITABRI - Producent namiotów reklamowych z ponad 25 letnim doświadczeniem. Nasza firma produkuje, sprzedaje oraz wynajmuje namioty ekspresowe klientom z różnych obszarów działalności. Obsługujemy największe polskie i międzynarodowe f...

01.03.202401.03.2024
od 6000 zł

MŁODSZY GRAFIK

nowa oferta
SÜDPACK KŁOBUCK SP. Z O.O.SÜDPACK KŁOBUCK SP. Z O.O.
Kłobuck

Zakres obowiązków: Analiza projektów graficznych pod względem dopasowania ich do druku fleksograficznego. Przygotowanie/modyfikacja zleconych projektów. Obsługa programów graficznych. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - angielski (mowa: ...

13.06.202413.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0399 s