Filtruj

Praca Promocji - Ostrów Mazowiecka

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta- umowa zlecenie

nowa oferta
PEOPLEPROPEOPLEPRO
Ostrów Mazowiecka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi WYMAGANIA: Spróbuj! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, liczą się dla nas chęci i zaangażowanie! OFERUJ...

24.08.202424.08.2024

Merchandiser praca dodatkowa

SAVOIR GROUP SP. Z O.O.SAVOIR GROUP SP. Z O.O.

SAVOIR Group Sp. z o.o.Szanowni Państwo,jesteśmy Firmą o ogólnopolskim zasięgu, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia współpraca z największymi koncernami produkcyjn...

13.08.202413.08.2024

Małkinia Górna - Merchandiser praca dodatkowa

Małkinia Górna