Filtruj

Praca Property - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Sales Representative Junior

nowa oferta
EQUIEMEQUIEM
Bydgoszcz

Who we are The landscape of commercial property is undergoing a seismic shift, and Equiem is at the forefront of this transformation. Our mission is clear: to humanize the built world through innovative technology that truly understands people's needs. Smart property owners recognize the importance ...

04.05.202404.05.2024

Junior Property Manager

INPOSTINPOST
Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz

Czego oczekujemy od Ciebie? praktycznej wiedzy z zakresu lokalnych instalacji/systemów CO w tym usługi instalacji HVAC, p-poż, CCTV, BMS i elektryczne doświadczenia w administrowaniu obiektami wielkopowierzchniowymi bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office skrupulatności i dokładności analityczneg...

03.04.202403.04.2024

Pracownik magazynu

KAROLINAKAROLINA
Bydgoszcz

Opis stanowiska: realizacja dostaw do klienta odbiór zleconych zamówień załadunek i rozładunek towarów kompletowanie, przygotowywanie towarów do wysyłki przyjmowanie dostaw do magazynu prowadzenie ewidencji, rejestru towarów stosowanie procedur magazynowych dbanie o ład i porządek w magazyni...

16.02.202416.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0192 s