Filtruj

Praca Proste Szycie - Jarosław

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI

MGM& SP. Z O.O.MGM& SP. Z O.O.
Jarosław

Zakres obowiązków: Szycie toreb reklamowych, obrusów i innych prostych wykrojów. Istnieje możliwość przyuczenia Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - chęci do pracy...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Jarosław

Numer oferty: StPr/24/0697Obowiązki:Szycie toreb reklamowych, obrusów i innych prostych wykrojów.Istnieje możliwość przyuczeniaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:chęci do pracyWymagania pożądane:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe brak lub niepełne podstawowe gimnazjalne Miejsce...

zatrudnię szwaczki -kracowe

FABIO COMPANYFABIO COMPANY
Jarosław

Firma FABIO COMPANY Sp z O.O. zatrudni na stanowisko szwaczka /krawcowa do szyciawyrobów , pościelowych , leżaki , proste szycia...

01.03.202401.03.2024