Filtruj

Praca Prowadzenia Sklepu - Ciechanów

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Ochrony Fizycznej – obiekt handlowy - Ciechanów

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Ciechanów

Zakres obowiązków: Analizowanie zdarzeń na obiekcie, prowadzenie ich rejestru. Kontrola zabezpieczeń. Obserwacja monitoringu sklepowego Zgłaszanie do kierownictwa sklepu zauważonych nieprawidłowości lub prób kradzieży I nterwencja w przypadku zauważenia próby kradzieży Wymagania: Kultura osob...

13.05.202413.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Ochrony Fizycznej – obiekt handlowy - Przasnysz

Przasnysz

Sprzedawca-Kasjer Przasnysz Sklep Firmowy ZM Warmia

MARDIMARDI
Przasnysz

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Sprzedawca- kasjer w sklepie firmowym w Przasnyszu ul. Leszna Chętnie podejmiemy rozmowy z osobami, które : · Posiadają aktualną książeczkę sanepid lub mają możliwość jej wykonania; · Są dyspozycyjne na pełen etat, praca II zmianowa (gra...

09.05.202409.05.2024