Filtruj

Praca Prowadzenie Kasy - Słubice

Poprowadź sklep Inmedio Trendy Słubice Park Handlowy SPARK - bez wkładu

nowa oferta
LAGARDERE TRAVEL RETAIL SP. Z O.O.LAGARDERE TRAVEL RETAIL SP. Z O.O.
Słubice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie i zarządzanie sklepem Inmedio Trendy (art. spożywcze, alkohol, prasa, akcesoria) Realizacja sprzedaży w sklepie Dbanie o profesjonalną obsługę Klienta Budowanie i zarządzanie Zespołem WYMAGANIA: Działalność gospodarcza (możesz ją założyć dopiero po szkoleniu) Umiejętno...

19.06.202419.06.2024

Doradca Klienta Biznesowego/Słubice

BANK POLSKA KASA OPIEKI S. A.BANK POLSKA KASA OPIEKI S. A.
Słubice

Doradca Klienta Biznesowego/Słubice 1079992401 Obowiązki Zarządzanie przypisanym portfelem Klientów Biznesowych. Profesjonalną obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Realizację indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych. Zapewnienie profesjonalnej obsługi transakcji bezgot...

10.06.202410.06.2024

Starszy Sprzedawca-Kasjer

BIEDRONKABIEDRONKA
Cybinka

Ponad 3500 sklepów oraz 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, który od 29 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet ...

11.06.202411.06.2024