Filtruj

Praca Przedsiebiorstwo Handlowe - Biała Podlaska

1-3 z 3 ofert pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Biała Podlaska

Zakres obowiązków: kontrolowanie magazynu, zaopatrzenia, importu i eksportu materiałów, produktów i surowców, współpraca z klientami oraz dostawcami współpracującymi z przedsiębiorstwem, organizacja transportu,współpraca z kontrahentami z Białorusi, rozmowa i wypełnianie dokumentacji w ww. języku. ...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier - wózki widłowe

ŁUKASZ TYSKIŁUKASZ TYSKI

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa Trasa Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowisko MAGAZYNIER na cały etat. Wymagania: uprawnienia na wózki widłowe podstawowa wiedza na temat materiałów budowlanych brak uzależnienia od telefonu Doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatko...

05.06.202405.06.2024

Sprzedawca na stacji paliw

ŁUKASZŁUKASZ

Petrodom Paliwa Sp. z o. o. Sp.k. zatrudni: SPRZEDAWCĘ NA STACJI PALIW w Białej Podlaskiej Zakres obowiązków: obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w Firmie obsługa systemu kasowego wystawianie dokumentów kasowych, magazynowych, faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami dbało...

14.05.202414.05.2024