Filtruj

Praca Przedstawiciel Firmy C - Wronki

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalista ds. obsługi klienta - przedstawiciel handlowy

RAFEXRAFEX
Wronki

Obowiązki: Bezpośrednia obsługa klientów i utrzymanie z nimi relacji. Przygotowywanie dokumentacji i monitorowanie zamówień. Reprezentowanie firmy i współpraca z innymi działami. Sprzedaż produktów firmy. Analiza danych i raportowanie działań. Wymagania: Doświadczenie w obsłudze klienta i umi...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel handlowy na rynek NIEMIECKI GARAŻY BLASZANYCH

MAREK.SARA12MAREK.SARA12
Zielonagóra

Firma MARKOSTAL to prężnie rozwijającą się firma w branży konstrukcji stalowych. Główna domena firmy to produkcja oraz montaż garażu blaszanych oraz hal wielkometrażowych. Chcąc poszerzyć horyzonty o nowe rybki zbytu szukamy przedstawiciela handlowego działającego zdalnie na rynkach niemieckojęzyc...

13.12.202313.12.2023
od 8000 zł