Filtruj

Praca Przedstawiciel Firmy - Radomsko

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy @ Stomilex sp. z o.o.

nowa oferta
STOMILEX SP. Z O.O.STOMILEX SP. Z O.O.
Piastów

Stomilex sp. z o. o. jest producentem najwyższej jakości usług cięcia laserowego i gięcia CNC. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób, które powiększą nasz zgrany zespół i zasilą nas swoim entuzjazmem i doświadczeniem. W przeciągu roku zakupiliśmy 2 nowe lasery światłowodowe :) ...

14.06.202414.06.2024

Przedstawiciel handlowy- doradca techniczny

nowa oferta
FORMATECFORMATEC
Piastów

Producent mebli oraz hurtownia płyt i akcesoriów meblowych w Piastowie zatrudni osobę na stanowisku przedstawiciela handlowego - doradcy technicznego. Osoba będzie odpowiedzialna za obsługę klienta w zakresie prezentacji oferowanych produktów i usług, przygotowywanie ofert oraz nadzór nad realizacj...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Piastów

Opis stanowiska:• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów• Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z obecnymi klientami• Prezentowanie oferty i możliwości firmy• Realizacja strategii i planów sprzedaży• Monitorowanie terminowości realizowanych zleceń• Nadzór nad płatnościami• Raportowanie wyników spr...

11.06.202411.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0562 s