Filtruj

Praca Przedstawiciel Handlowy - Mrozy

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel handlowy

LAGRUSLAGRUS
Mrozy

LAGRUS - producent drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Opis stanowiska:•opieka nad Klientami firmy,•prezentacja oferty handlowej oraz prowadzenie szkoleń produktowych,•pozyskiwanie nowych klientów,•c...

27.05.202427.05.2024

Młodszy Przedstawiciel Handlowy

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Kołbiel

Twój zakres obowiązków Wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych zamówień Budowanie bazy Klientów Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Praca głównie w terenie ...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

ADAM MEBLE ANNA ADAMOWICZ-SPALITABAKAADAM MEBLE ANNA ADAMOWICZ-SPALITABAKA
Węgrów

Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami firmy, praca na terenie całego kraju Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Prawo jazdy kat. B komunikatywność...