Filtruj

Praca Przedstawiciel Handlowy - Radomsko

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel Markowych Opraw Okularowych

nowa oferta
REKRUTACJAVADIMREKRUTACJAVADIM
Radomsko

Opis stanowiska: ·utrzymywanie kontaktów z Klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów ·realizacja planów sprzedaży ·rozwój rynku na podległym terenie ·dbałość o wizerunek pracodawcy i marki ·prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych ·dbałość o kontakty posprzedażowe z Klientami Wymaga...

27.05.202427.05.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Radomsko

Zakres obowiązków: wg. umowy Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

23.05.202423.05.2024

nowa oferta
Chrzanowice

Zakres obowiązków: Budowanie wizerunku firmy i/lub marki na rynku. Projektowanie kampanii sprzedażowych i promocyjnych. Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy. Budowanie bazy klientów. Realizowanie planów sprzedażowych. Przygotowywanie ofert handlowych. Analizowanie działań konkurencji w celu udosk...