Filtruj

Praca Przedstawiciel Handlowy - Rudzie

1-3 z 3 ofert pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

KMIEĆ MIROSŁAW GRAVOKMIEĆ MIROSŁAW GRAVO
Ruda Śląska

Zakres obowiązków: Praca na terenie woj. śląskiego i opolskiego. Wyjazd codziennie z hurtowni ul. Solidarności Ruda Śląska- Halemba. Przedstawianie oraz sprzedaż produktu - oprawek okularowych w punktach. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Wyma...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel handlowy, specjalista d/s sprzedaży

LILA & SEB GLOBAL TRADE COMPANYLILA & SEB GLOBAL TRADE COMPANY
Ruda Śląska

Wymiar pracy: pełny etat Rodzaj umowy: umowa o pracę Firma Lila&Seb GTC do swojego zespołu poszukuje pracownika na stanowisko: Przedstawiciel handlowy, specjalista d/s sprzedaży Twój zakres obowiązków: - realizacja planów sprzedażowych - aktywne pozyskiwanie nowych Klientów - monitorowanie po...

23.04.202423.04.2024

Przedstawiciel Handlowy (Okna, Drzwi, Bramy, Rolety)

PERFEKT DESIGNPERFEKT DESIGN
Ruda Śląska

Firma PERFEKT DESIGN działająca na rynku stolarki otworowej od 1998r, będąca Partnerem Handlowym takich firm jak Oknoplast, Wiśniowski, Parmax, Wikęd czy Selt poszukuje ambitnej i otwartej na rozwój osoby z Rudy Śląskiej, Zabrza, Chorzowa, Katowic, Mikołowa, Tychów i okolic na stanowisko: Przedst...

29.03.202429.03.2024
od 5500 zł