Filtruj

Praca Przedstawiciel Niemiecki - Grodzisk Wielkopolski

1-2 z 2 ofert pracy

Przedstawiciel handlowy (rynek niemiecki, branża okienna)

GI GROUPGI GROUP
Grodzisk Wielkopolski

Przedstawiciel handlowy (rynek niemiecki, branża okienna) 104677 Obowiązki doradztwo techniczne i aktywna sprzedaż produktów budowlanych (okien i drzwi PCV, aluminium oraz rolet) na podległym terenie budowanie sieci kontaktów utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi Klientami przygotowywanie ofer...

30.04.202430.04.2024

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ROMIX SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ROMIX SP. Z O.O.
Żodyń

Zakres obowiązków: przygotowywanie ofert handlowych, pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z obecnymi, wymagrodzenie zasadnicze + premia Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, pismo: A...

01.04.202401.04.2024