Filtruj

Praca Przedstawiciel - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

nowa oferta
MOJSIUK MOTOR SP. J.MOJSIUK MOTOR SP. J.
Kraśnik Koszaliński

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa Miejsce pracy: Stare Bielice (pow. koszaliński) Twój zakres obowiązków Aktywna sprzedaż samochodów osobowych Dbanie o relacje z klientami Dbałość o jakość ekspozycji i wizerunek firmy Prowadzenie dokumentacji Organizacja procesu przygotowania samoc...

20.05.202420.05.2024

Przedstawiciel Regionalny (lubelskie)

BZK GROUP SP. Z O.O.BZK GROUP SP. Z O.O.
Kraśnik

Zakres zadań: · Zbieranie ofert sprzedaży surowców oraz zamówień zakupu w podległym regionie, · Oferowanie produktów paszowych producentom rolnym, · Działania handlowe (negocjacje) w zakresie skupu surowców z uwzględnieniem minimalizacji ceny zakupu przy jednoczesnych oszczędnościach wynikających z ...

17.05.202417.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Firma Handlowa z branży FMCG zatrudni Przedstawiciela Handlowego

FREGA FREJOWSKI, GARBOL SP. J.FREGA FREJOWSKI, GARBOL SP. J.
Kraśnik

Przedstawiciel Handlowy Opis stanowiska: – obsługa klientów detalicznych i hurtowych (sprzedaż-zamówienia) – wizytowanie oraz poszukiwanie nowych klientów – organizowanie sprzedaży Oczekiwania: – wykształcenie min. średnie – znajomość produktów z branży FMCG ( chemii gospodarczej, leków OTC) ...