Filtruj

Praca Przedszkole - Busko-Zdrój

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-JĘZYKOWE „SŁONECZKO”NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-JĘZYKOWE „SŁONECZKO”
Busko-Zdrój

Zakres obowiązków: Opieka, nauczanie,wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) język obcy - hiszpański (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: ...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 8 IM.KUBUSIA PUCHATKAPRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 8 IM.KUBUSIA PUCHATKA
Jawór

Zakres obowiązków: - planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydatktycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponoszenie odpowiedzialności za jej jakość - prowadzenie dokumentacji z przebiegu nauczania, działalności opiekuńczej i wychowawczej zgodnie z obowiązującymi przepisami - prowadzenie do...

27.05.202427.05.2024