Filtruj

Praca Przedszkole - Giżycko

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYMPRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM
Giżycko

Zakres obowiązków: Planowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej z dziećmi. Realizowanie zajęć opiekuńczo-wychowawczych z uwzględnieniem potrzeb i zainteresowań dzieci, współpraca z rodzicami, realizacja statutowych zadań przedszkola. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym ...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL W GRUPIE PREZDSZKOLNEJ

PRZEDSZKOLE KRASNAL EWA PALCZEWSKAPRZEDSZKOLE KRASNAL EWA PALCZEWSKA
Giżycko

Zakres obowiązków: praca z dziećmi w grupie przedszkolnej Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...

Opiekun/opiekunka w leśnym przedszkolu "W listowiu"

KAMILAKAMILA
Giżycko

Do naszego zespołu poszukujemy opiekuna/opiekunki zainteresowanych edukacją leśną. Zapraszamy do współpracy osoby, którym bliskie są idea porozumienia bez przemocy oraz alternatywne formy edukacji. Zgłoś się do nas, jeżeli: nie brakuje Ci pomysłów na towarzyszenie dzieciom w ich przedszkolnej codz...

13.06.202413.06.2024