Filtruj

Praca Przedszkole - Głogów

1-3 z 3 ofert pracy

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Głogów

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

29.04.202429.04.2024

KUCHARZ

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 SŁONECZKOPRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2 SŁONECZKO
Polkowice

Zakres obowiązków: 1. Uczestniczenie w planowaniu jadłospisów i przygotowaniu według niego posiłków. 2. Pobieranie produktów spożywczych z magazynu w ilościach przewidzianych recepturą i odpowiednie zabezpieczenie ich przed użyciem. 3. Przestrzeganie właściwego podziału pracy w kuchni i nadzór nad j...

Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

NIEPUBLICZNE ANGLOJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAGIC NURSERYNIEPUBLICZNE ANGLOJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAGIC NURSERY
Polkowice

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć edukacyjnych, kontakt z rodzicami, opieka nad dziećmi, organizacja warsztatów i zajęć dodatkowych dla dzieci, które rozwijają ich zainteresowania. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) - książeczka sanitano - epidemiologiczna...