Filtruj

Praca Przedszkole - Tomaszów Lubelski

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL TERAPEUTA

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W TOMASZOWIE LUBELSKIMPOLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W TOMASZOWIE LUBELSKIM
Tomaszów Lubelski

Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziecmi z niepełnosprawnościami ( w wieku przedszkolnycnm), a także rewalidacyjnych oraz z zakresu pomocy psychologiczno-pedagoficznej, - realizowanie programu wychowania przedszkolnego, - dbanie o bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0360Obowiązki:- prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziecmi z niepełnosprawnościami ( w wieku przedszkolnycnm), a także rewalidacyjnych oraz z zakresu pomocy psychologiczno-pedagoficznej,- realizowanie programu wychowania przedszkolnego,- dbanie o bezpieczeństwo dziec...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Praca żłobek przedszkole niepubliczne Tomaszów Lubelski

ANNAANNA

W związku z powstaniem nowego niepublicznego przedszkola w Tomaszowie Lubelskim oraz utworzenia nowych miejsc opieki w Klubie Malucha Gucio i Maja zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz opiekunkę dziecięcą do żłobka Wymagania: Realizowanie podstawy programowej. Realizowanie zadań ...

02.08.202302.08.2023
od 4300 zł